Servis Hizmetleri

Mühendislik Hizmetleri

 

PLC Eğitim & Danışmanlık olarak konusunda uzman ve yetkin mühendisler ile otomasyon, elektrik, elektronik, haberleşme ve bilgisayar tabanlı sistemlere yönelik aşağıdaki hizmetleri vermekteyiz:

  • Acil Servis Hizmeti: Arızalanan sisteminize en kısa sürede ulaşılarak arıza tesbiti yapılır, gerekli onarım planlanır ve en kısa sürede tesis veya sistem çalışır duruma getirilir.
  • Arıza Tesbiti ve Onarımı: Acil durumlar dışında, arızalı sistem ve ekipman için planlı servis hizmetimiz sayesinde sisteminiz verimli çalışmaya kavuşacaktır.
  • Elektronik Ekipman Tamiri: Arızalanan ekipmanlar uzman personelimiz ile çok kısa sürede tamir edilmektedir.
  • Bakım Anlaşması ve Periyodik Bakım Hizmetleri: Firmamız ile yapacağınız bakım anlaşması kapsamında tesisinizin planlı bakımları uzman personelimiz tarafından, eksiksiz olarak yerine getirilmektedir. Bu kapsamda önleyici ve koruyucu bakım faaliyetleri ve arıza durumlarında acil servis hizmetini sunmaktayız.
  • Acil Proje Hazırlama: PLC Eğitim & Danışmanlık enerjik ve hızlı yapısıyla acil proje ihtiyaçlarınıza yönelik çalışmalar gerçekleştirmektedir. Daha önce de referanslarımız arasında olan işlerin bazılarında uyguladığımız bu sistem yüksek müşteri memnuniyetiyle tamamlanmıştır.
  • Sistem Optimizasyonu ve Geliştirme: Çalışan sistemlerinize yönelik proses optimizasyonu ve donanımsal/yazılımsal geliştirmeler tasarım ve uygulama olarak müşterilerimizin hizmetinde.

PLC Eğitim & Danışmanlık Bakımlarıyla Tesisiniz Tıkır Tıkır Çalışır!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Tumblr