Tamir Hizmetleri

Tamir ve Bakım Hizmetlerimiz

PLC Eğitim & Danışmanlık olarak PLC, Operatör Panel, Sürücü (AC, DC, Servo) ve endüstriyel kart tamiratı yapmaktayız. Tamir bölümümüzde asıl hedefimiz sorunları belirleyerek tamiratını yaptığımız tüm ürünlerin aynı sorunu yaşaması için müşterilerimizi bilgilendiriyoruz. Tamiratını yaptığımız ürünleri test ederek müşterilerimizin tamir sonrasında yaşayacakları sıkıntı ve zaman kayıplarını minimum seviyelere indirmekteyiz. Talebiniz üzerine Arızalı Plc içindeki program yedeklenebilmektedir. Firmamız bünyesinde marka ve model ayrımı yapılmadan PLC tamiri 6 ay garantili şekilde yapılmaktadır.

1-PLC Tamiri

Arızalı PLC’leriniz firmamız bünyesinde marka ve model ayrımı yapılmadan teknik servisimiz tarafından tamir edildikten sonra sağlamlık testinden geçirilerek tarafınıza hatasız,arızasız olarak teslim edilir. Firmamız bünyesinde yapılan arızalı PLC ‘leriniz 6 ay garantilidir. Eğer isterseniz PLC programlarınızın yedeğini veri kaybı olmaksızın güvenli bir şekilde alabiliriz.Bunun için bize talepte bulunmanız yeterlidir.

2-Operatör/Dokunmatik (Touch) Panel Tamiri

Firmamızın tamir konusundaki tecrübesi ile sizlere tamir konusunda hızlı, kaliteli ve ekonomik çözümler sunmaktadır.Gelişen teknoloji ile birlikte gelen dokunmatik ekran kullanımı işletmelerde oldukça yüksek sayılara ulaşmıştır. İşletmede kullanım kaynaklı yaşanan dokunmatik panel arızalarında, kırılmalarında arızalı ürünlerinizi tamir ediyoruz. Firmamızın tamir yapmış olduğu ürünleri tamir sonrasında test ederek müşterilerimize %98 çalışan ürünleri teslim etmekteyiz. Bu sayede müşterilerimizin tamir edilmiş ürünlerdeki deneme süreçlerini ortadan kaldırıyor ve ürünün tamiratının başarılı olamaması sonucunda yaşanacak gel git sürelerini ortadan kaldırıyoruz.

3-AC/DC Sürücü Tamiri

Firmamız sürücü tamiri konusundaki tecrübemiz ile sizlere kısa vadede hızlı, kaliteli çözümler sunmaktayız.Firmamız her tür AC/DC sürücüleri garantili olarak tamir etmekteyiz. Tamiratını yapmış olduğumuz ürünleri tamir sonrasında test ederek müşterilerimize %98 çalışan ürünleri teslim ediyoruz.

4-Servo Sürücü ve Motor Tamiri

       

Firmamız SÜRÜCÜ tamiri konusundaki tecrübemiz ile sizlere kısa vadede hızlı, kaliteli çözümler sunmaktayız.Firmamız her tür servo sürücüleri garantili olarak tamir etmekteyiz. Tamiratını yapmış olduğumuz ürünleri tamir sonrasında test ederek müşterilerimize %98 çalışan ürünleri sevk ediyoruz. Bu sayede müşterilerimizin tamir edilmiş ürünlerdeki deneme süreçlerini ortadan kaldırıyor ve ürünün tamiratının başarılı olamaması sonucunda yaşanacak gel git sürelerini ortadan kaldırıyoruz.Firmamız sürücü tamiri konusundaki tecrübemiz ile sizlere kısa vadede hızlı, kaliteli çözümler sunmaktayız.Firmamız her tür servo sürücüleri garantili olarak tamir etmekteyiz. Tamiratını yapmış olduğumuz ürünleri tamir sonrasında test ederek müşterilerimize %98 çalışan ürünleri teslim ediyoruz. Bu sayede müşterilerimizin tamir edilmiş ürünlerdeki deneme süreçlerini ortadan kaldırıyor ve ürünün tamiratının başarılı olamaması sonucunda yaşanacak gel git sürelerini ortadan kaldırıyoruz.

5-Endüstriyel Kart Tamiri

Firmamız tamir konusundaki tecrübesi ile kısa vadede sizlere tamir konusunda hızlı, kaliteli ve ekonomik çözümler sunmaktadır. İşletmelerde kullanılan her CNC ve makinede bulunan elektronik kartların arızalarını tamir ediyoruz. Makinelerde kırılan veya bozulan elektronik kartları firmaların isteği üzerine yeniden üreterek sizlere yeni kart sağlayabiliyoruz. Bu sayede arıza durumlarda yaşanan zaman kayıplarını ortadan kaldırıyoruz. Firmamızın tamir yapmış olduğu veya yeni ürettiği kartları test ederek müşterilerimize %98 çalışan ürünleri teslim etmekteyiz.

Tamir hizmetlerimiz için lütfen info@plcegitim.com adresinden bilgi isteyiniz.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Tumblr