KİŞİYE ÖZEL OTOMASYON VE PLC EĞİTİMİ


KİŞİYE ÖZEL OTOMASYON VE PLC EĞİTİMİ
Türkiye’de ilk defa bireysel olarak PLC eğitimi alma imkanı sağlıyoruz. Uygulamacı Mühendisler olarak, Otomasyon eğitimi içerisinde 15 yıla yakın süredir edinmiş olduğumuz devreye alma bilgimizi ve arıza tespit tecrübelerimizi sizinle paylaşıyoruz. Plc eğitimi ile gelişen ve değişen PLC ve SCADA teknolojilerine uygun bir eğitim sağlıyoruz. Piyasa tecrübemiz ile tüm tesislerde istihdam edilmiş veya edilecek teknik personellere yönelik uygulamalı Otomasyon ve PLC eğitimleri ile sizi geleceğe hazırlıyoruz. İş hayatında başarılı ve üretken olmanızı sağlıyoruz. PLC Kursu sonrasında sizinle iletişim halinde kalıyoruz. Tecrübemizi güvenilir şekilde sizinle paylaşıyoruz. Plc Kursumuza ilginiz için teşekkür ederiz.

larth plc eğitimi

KURUMSAL OTOMASYON VE PLC EĞİTİMİ


KURUMSAL OTOMASYON VE PLC EĞİTİMİ
Eğitim sınıfı açılmasını beklemeden istediğiniz tarihlerde düzenlenen kurslarımız firmanızda uyguladığımız bir eğitimdir. PLC ve Otomasyon kursumuz, kurumunuzun eğitim almasını istediği ekibe özel olarak hazırlanmaktadır. Otomasyon ve PLC eğitimine ek olarak içeriğine firma ile karar verdiğimiz, Bakım personeli için elektrik kursu, Bakım personeli için otomatik kumanda kursu bakım ekibinizin otomasyon sisteminizde bulunan PLC, kumanda ve elektrik arızalarına hızlı ve yerinde müdahalede bulunmasını sağlayacaktır. Eğitim alacak personelin ihtiyacına göre düzenlenen kurs firmanıza özel olarak hazırlanmaktadır.Bizimle telefon ya da mail ile iletişime geçebilirsiniz.

BAMESA ÇELİK (Orhangazi -BURSA) Fabrikasininda Hat Ustunde Bakim Ustalari ile Winccflexible Backup alma ve bakim Eğitimi

PLC eğitimi kişi ve kurumlara özel olarak hazırlanmaktadır. Birebir Otomasyon eğitimi alabileceğiniz gibi kendi belirleyeceğiniz arkadaşlarınız ile de kursumuza katılabilirsiniz. Öğrenci ile özel olarak ilgilenerek uygulamalı otomasyon eğitimi amaçlamamızdan dolayı kursumuzda sınıf ortamında eğitimler yapmamaktayız. PLC kurslarında öğrencinin 20 kişilik bir salonda yeni tanışacağı insanlarla alacağı bir eğitimden çok daha faydalı olan otomasyon eğitimimiz sizin için en iyi çözümü sunmaktadır. Otomasyon ve PLC sistemlerine hâkim eğitimci mühendislerimiz ile her aşamada soru cevap şeklinde ilerleyebileceksiniz. Mobil PLC eğitim setimiz üzerinde öğrendiklerini uygulama fırsatı bulacak PLC programlayarak Otomasyon Eğitiminizi en verimli şekilde tamamlayacaksınız. Hafta içi veya hafta sonu, sizin programınıza göre düzenlenecek olan eğitim takvimi ile PLC kursunu, ister Mecidiyeköy’deki eğitim salonumuzda isterseniz sizin çalışma ortamınızda uygulanabilmektedir. Otomatik kumanda sistemlerinden anlamak ve hızlı arıza tespiti yapabilmek için gereken tüm püf noktalar tecrübelerimiz üzerinden öğrencilerimize aktarılmaktadır. PLC Eğitimi sonunda öğrencilerimizin sahada yaşayabilecekleri problemlere kolay ve pratik çözümler üretebilmeleri amaçlanmaktadır.
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Tumblr